سفارش گل

سفارش گل

سفارش گل

سفارش گل:

 

 

 

در چند سال گذشته به دلیل پیشرفت علم و تلکنولوژی و وجود وسایل هوشمند مثل موبایل،تبلت و کامپیوتر و استفاده راحت از این وسایل، خرید اینترنتی رونق فراوانی داشته است، به طوری که اکثر فروشگاه ها و بیزینس ها برای معرفی کار خود به این تکنولوژی روی آوردند و بخش بالایی از فروش و درآمد خود را از این حوزه کسب میکنند.

چرا که دسترسی حضوری به فروشگاه ها با توجه به ترافیک ، هزینه های رفت و آمد و اتلاف وقت برای این سبک از خرید غیر منطقی بوده و در نهایت هزینه ی بیشتری هم باید پرداخت شود.

از این رو سفارش آنلاین کالاهای مورد نیاز مورد استقبال اکثریت مردم قرار گرفته است.

 

سفارش گل آنلاین:

 

 

 

 

سفارش گل آنلاین هم از این قاعده مستثنا نیست و حتی خیلی بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است.

سوال: حتما می پرسید چرا؟ در ادامه جواب خواهیم داد

 

راه اندازی گل فروشی:

 

 

 

 

 

 

جواب: در چند سال گذشته با توجه به تورم بسیار بالا در کشورتا حدودی خرید مغازه گل فروشی ناممکن شده و حتی اجاره مغازه گل فروشی هم سرمایه بسیار بالایی لازم دارد که هر کسی توانایی این کار را ندارد.

حال فرض کنید کسی پیدا شد و این ریسک را انجام داد، بعد از اجاره مغازه گل فروشی فرد باید در خصوص دیزاین و دکوراسین مغازه هزینه کند و بعد از همه ی اینها باید برای جواز کسب گل فروشی اقدام کند.

همه این کارها که انجام شود گل فروش یا مغازه دار استارت شروع بیزینس را می زند. کار گل فروشی از شغل های سخت محسوب می شود به دلیل اینکه مغازه دار هر روز صبح زود برای تهیه گل تازه باید به بازار گل برود و تا 11 شب مغازه گل فروشی باید باز باشد.با توجه به این مشکلات یک نفر توانایی اداره مغازه گل فروشی را ندارد.

پس در نتیجه مغازه دار ناچار است که یک فروشنده و یک گلکار استخدام کند. از طرفی دیگر گل ها بسیار حساس و ظریف هستند و مانند کالاهایی نیستند که بشود ماه ها بدون اینکه خراب شود نگه داشت به همین دلیل هزینه و انرژی زیادی باید صرف نگه داری و تامین آن انجام شود.

یعنی شما در نظر بگیرید با احتساب هزینه ی اجاره مغازه و راه اندازی و نیروی کار و هزینه تامین و نگهداری گل و سودی که مغازه دار باید در نظر بگیرد به ناچار باید هزینه بالاتری برای سفارش گل از مشتری دریافت کند.

 

سفارش گل:

 

سفارش گل به صورت آنلاین طی سال های گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

چرا که سفارش دهنده هم قیمت پایین تر و هم کار با کیفیت تری نسبت به گل فروشی تحویل می گیرد و هم در وقت خود صرفه جویی کرده است. از همه مهمتر معمولا کسانی که کسب و کار سفارش گل به صورت آنلاین و اینترنتی را دارند خیلی به روز می باشند و در 70 درصد مواقع سبک کارها در سفارش گل به صورت آنلاین بسیار شیک تر از گل فروشی می باشد و معمولا گل را با باکس های خارجی در رنگ ها و مدل های مختلف تزیین می کنند.

 

سفارش گل پرنسا گیفت:

 

مجموعه پرنسا گیفت در سال 89 کار خود را با تشریفات مجالس شروع کرد و از سال 95 فروش گل به صورت آنلاین را به کار خود اضافه کرده و با استفاده از سایت و اپلیکیشن کار رو برای متقاضیان در خصوص سفارش گل آسان کرده و با فعالیت زیاد در این حوزه و فضای مجازی توانسته به رضایت 100درصدی مشتری های خود برسد.

مجموعه پرنسا گیفت در بخش تزیین گل با توجه به سفارش های موجود در روز، گل را تهیه می کند به همین دلیل دور ریز گل و هزینه تامین  نگهداری را حذف کرده که در نهایت بتواند با هزینه کمتری نسبت به گل فروشی خدمت گذار عزیزانی که سفارش گل می دهند باشد و به همین خاطر گل های روز تهیه شده که این امر باعث می شود که گل های با کیفیت در سفارش گل کار شود

همچنین این مجموعه با بکار گیری تخصصی ترین و حرفه ای ترین گلکارهای موجود در ایران توانسته به روزترین کارهای اجرا شده چه در ایران چه در خارج از کشور را تهیه کند.

 

چرا سفارش گل:

 

از انجایی که افراد برای مناسبت های مختلف به یکدیگر کادو می دهند انتخاب کادو برای طرف مقابل بسیار حساس است ، گل هدیه ای است که معمولا مورد پسند قرار می گیرد و چه پسر چه دختر ، چه پیر چه جوان از آن استقبال می کند، چرا که تازگی و طراوات،حس محبت و مهربانی و نشان دادن علاقه ی طرف مقابل را نشان می دهد.

به همین دلیل سفارش گل می تواند یکی از گزینه های مورد نظر برای تمامی مناسبت ها باشد.

سفارش گل حتی می تواند در مواقعی که کادو چیز دیگری هست در کنار کادوی اصلی قرار بگیرد که جلوه ی آن را دو چندان برابر می کند.

نظرات

کاربر پرنسا گیفت
علی سهرابی

واقعا همینطوره، من همه ی خرید هام رو آنلاین انجام میدم

کاربر پرنسا گیفت
محمد علی

من ازتون گل سفارش دادم خیلی راضی بودم، همیشه موفق باشین🌹

دیدگاه خود را بیان کنید


تمامی حقوق برای پرنسا گیفت محفوظ است
طراحی و توسعه در شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان