گل آرایی مراسم

گل آرایی مراسم

گل آرایی مراسم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خیلی از زوج های عزیز وقتی برای انتخاب دیزاین و گل آرایی مراسم خود به موسسه ها ، باغ ها ، سالن ها و... سر میزنند دچار سردرگمی میشوند و اینکه شاید براشون مبهم باشه که ایده هایی که بهشون پیشنهاد میشود در شب عروسی چه جوری دیده میشود

ما برای شما راهکارهای ساده ای داریم که به کم کردن استرس شما کمک میکند :

انتخاب گل آرایی مناسب مطابق با مراسم شما انتخاب در نوع گل آرایی نسبت به نوع مراسم شما بسیار حائز اهمیت است ، برای مثال گل آرایی مراسم بله برون ، نامزدی ، عقد و عروسی با هم متفاوت است و برای اینکه هرکدام از مراسم های شما خاص و زیبا نشان دهد میتوانید از سه نوع متفاوت گل آرایی استفاده کنین :


مراسم بله برون :

 

 

 

بعد از گذشت جلسات خواستگاری و معارفه اولین مراسم رسمی شما ، مراسم بله برون می باشد . که اصولا در این مراسم بزرگان فامیل و شاهدهای معتمد دو طرف در مراسم حضور دارند ، از وسایلی که برای این مراسم مرسوم می باشد می توان گل ، قرآن ، قند ، پارچه لباسی ، پارچه چادری ، کیک و مهم ترین آن نشون می باشد . که البته بسته به مناطق مختلف کشور عزیزمان رسومات مختلفی برای خرید عروس هست ولی مهم ترین و اصولی ترین خریدهایی که برای عروس انجام میشود موارد بالا است . اصولا خانواده داماد تمام خریدها رو با تزئینات مخصوص خود می آورند پس بهتر است خانواده عروس نیز برای هدایا احترام خاصی قائل شده و جایگاه مخصوصی برای آنها آماده کنند . بهتر است از چیدمان میزهای طبقه ای و یا ۲ میز برای این مراسم استفاده کنین ، که یکی از میزها رو برای جایگاه عروس داماد استفاده کنین و بقیه رو برای جایگاه هدایا ، پیشنهاد میشود رنگ گل آرایی میزها و جایگاه رو با رنگ لباس عروس هماهنگ باشد و اینکه اگر در مراسم بله برون خود شام سرو میکنین بهتر است برای میز شام خود نیز گل آرایی ساده ای در نظر بگیرید . بهتر است در این مراسم در عین حال که محل برگزاری مراسم خود را آراسته و گل آرایی میکنین از تجمل زیاد هم دوری کنین .

 


مراسم نامزدی:

 

 

 

بعد از مراسم بله برون اکثر خانواده ها برای رسمی معرفی کردن رابطه عروس و داماد مراسم بزرگتری میگیرند که هزینه های مراسم نامزدی با خانواده عروس می باشد . البته بعضی از خانواده ها رسم دارند که مراسم عقد و نامزدی را با هم برگزار کنند که در این صورت هزینه های مراسم عقد که شامل گل آرایی سفره عقد ، سفره عقد ، گل ماشین و دسته گل عروس و عاقد و پذیرایی زمان عقد را خانواده داماد بر عهده میگیرند و البته یه سری هم رسم دارند که مراسم نامزدی را جداگانه برگزار میکنند و عقد و عروسی را با هم . برای گل آرایی مراسم نامزدی پیشنهاد میشود که از ترکیب رنگ های شادتر ، ترکیبی و فانتزی تر استفاده شود و اینکه سطح گل آرایی رو از مراسم بله برون سنگین تر و از مراسم عروسی سبکتر اجرا کرد . در مراسم نامزدی بسته به سالنی که انتخاب میکنین می تونین گل آرایی ورودی سالن ، گل آرایی میزهای پذیرایی مهمانان، گل آرایی جایگاه برای عروس و داماد و گل آرایی میز شام را داشته باشین که می توان تمام گل آرایی ها و دیزایین کل سالن با هم هماهنگ باشند و از یکرنگ ترکیب گل استفاده شود . و اینکه عروس خانم می تونن دسته گل نامزدی رو با رنگ لباس یا تاج گل یا تاج سری که دارند ست کنن . بهتر است در ورودی سالن مراسم گل آرایی با پایه های بلند و شمع آرایی داشته باشین و اینکه گل آرایی میزهای پذیرایی مهماناندارتفاع مناسبی داشته باشند . یعنی پایه هایی که انتخاب میکنین برای گل آرایی یا به انداره ای بلند باشند که جلوی دید مهمانان رانگیرد یا کوتاه که مزاحمتی نداشته باشد . حواستون باشه گل آرایی ماشین سبک و کوچک باشه مثلا روی دستگیره های ماشین و یا روی شیشه عقب با دستگیره ها

 


مراسم عروسی:

 سفره عقد:

 اصلی ترین مراسمی که در راه بلند بالای عروس و داماد وجود دارد مراسم عقد و عروسی می باشد . که اصولا پیشنهاد میشود برای باشکوه تر دیده شدن این مراسم در باغ یا باغ تالار برگزار شود . گل آرایی این مراسم بسیار حساس است و اینکه باید با دقت تمام انتخاب شود . در ابتدا برای گل آرایی سفره عقد خود بهتر است از ترکیب رنگ سفید با گل های سبز و برگ های تزئینی استفاده شود تا هارمونی بیشتری با اجزای داخل سفره داشته باشد ولی حواستان باشد اگر سفره عقد با ترکیب پارچه استفاده میکنین گل آرایی سفره باید تو ترکیب رنگ پارچه سفره عقدتون باشه که جلوه بیشتری داشته باشه . اگر ترجیح که عقد آریایی داشته باشین بهتر است جایگاه خودتون را درپشت سفره بدون میز انجام داده و میتونین طاق گل برای پشت کارتون داشته باشین .

گل آرایی ورودی:

 

 

 

 

 

برای گل آرایی ورودی خود ، چون اکثرا مراسم ها در باغ برگزار میشود بهتر است حتما برای بخش ورودی مهمانان و عروس و داماد از استندهای بلند و متوسط و کوتاه با پایه های کوتاه و بلند استفتده کنین . به صورت موازی راهروی ورودی رو چیدمان کنین که جلال و شکوه بیشتری به مراسم بدهد و هم چنین گل آرایی ها با سایز بزرگ و کوچک باشد که زاویه دید مهمانان را بشکند و جلوه بیشتری میدهد . در واقع انگار از ورودی بهشت عبور میکنند . هم چنین میتونین از ترکیب طاق گل و استند برای ورودی خود استفاده کنین .

محوطه باز باغ:

 

 

 

 

برای بخش فضای باغ خود میتونین از چیدمان روستیک ( چوبی ) استفاده کنین با گل آرایی سفید و برگهای سبز ، ایت ترکیب هارمونی فوق العاده ای به فضا میدهد .

گل آرایی سالن پذیرایی:

 

 

 

برای سالن پذیرایی حتما حتما از پایه های بلند با گل های سایز بزرگ یا گل آرایی آبشاری استفاده کنین ، چون ارتفاع سقف باغ تالارها زیاد است سعی کنین پایه های بلند انتخاب کنین که فضای سالنتون خالی دیده نشود . حتما از شمع آرایی در کل فضا استفاده کنین .

 

 

گل آرایی جایگاه عروس و داماد:

 

 

 

 

برای جایگاه عروس و داماد سعی کنین از میز و صندلی کلاسیک با گل آرایی آبشاری روی میز استفاده کنین و حتما به ارتفاع صندلی و میز توجه کنین که پشت جایگاه در دید مهمان ها و فیلمبردارط دیده شوید .

گل آرایی فضاهای خالی سالن :

 

 

برای مراسم خود میتونین برای تنوع در گل آرایی و دیزاین در فضاهای خالی سالنتون از میزهای تزئینی کمک بگیرید و اینکه کل فضای روی میز رو با گل آرایی های خاص و شمع آرایی پر کنین که جلوه خاصی به مراسم میدهد.

میز VIP:

 

 

اگر دوست دارید در مراسم خود جایگاه خاصی برای خانواده درجه یک و یا ساقدوشاتون داشته باشین ، حتما یادتون باشه از میز مستطیلی و چیدمان یک طرفه به تعداد آنها استفاده کنین و گل آرایی میز vip شما حتما باید با بقیه میزها متفاوت باشد و اگر به صورت ریسه ی سرتاسری وسط میز باشد با شمعدان های چند شاخه بلند جلوه خاصی دارد

قیمت مدلهای مختلف گل آرایی مراسم                    

 

 گل آرایی مراسم (ساده)

گل آرائی میزهای پذیرایی میهمان با حجم گل ساده

گل آرایی جایگاه عروس و داماد(2 عدد گل توپی روی شمعدان یا کاپ با گلهای ساده ، ریسه نعلی گل 1 متری جهت روی میز)

گل آرایی محوطه ورودی باغ یا سالن ( 6 عدد گل توپی با گل ساده و برگ آرایی)

گل آرایی میز شام (2عدد گل توپی روی شمعدان یا پایه با حجم گل نرمال)

تمامی گل ها تازه بوده و همان روز مراسم تهیه می شود و انتخاب رنگ گل به عهده ی مشتری می باشد

قیمت منوی فوق براساس 200 نفر به بالا بوده و به ازای هر نفر 250/000 ریال می باشد (همچنین اجرا برای تعداد کمتر از  200 نفر مبلغ نفری تغییر می یابد )

 

 

گل آرایی مجالس( ویژه )

گل آرایی میز های میهمان با توپ گل حجمی با گلهای رز و ترکیبی فصل

گل آرایی میز وی ای پی با 10عدد توپ گل حجیم

گل آرایی میز جایگاه عروس و داماد ( 4 عدد توپ گل بزرگ جهت کناره های جایگاه ، گل نعلی آبشاری یا فرش گل با گلهای ارکیده،رز و گلهای ترکیبی فصل)

گل آرایی محوطه ورودی سالن و باغ مراسم ( 12عدد توپ گل ویژه به همراه 8 عدد گل ژورنالی)

گل آرایی میز شام (2عدد گل توپی روی شمعدان یا پایه با حجم گل نرمال)

تمامی گلها همان روز با بهرین کیفیت تهیه می شوند و همچنین انتخاب رنگ گل به عهده ی مشتری می باشد

قیمت منوی فوق براساس 200 نفر به بالا بوده و به ازای هر نفر 580/000 ریال می باشد (همچنین اجرا برای تعداد کمتر از  200 نفر مبلغ نفری تغییر می یابد )

 

 

گل آرایی مجالس سوپر ویژه

گل آرایی  سنترپیس به صورت کاملا ویژه مطابق درخواست مشتری

گل آرایی بخش جایگاه عروس و داماد (شامل 4 عدد توپی یا گل آرایی ژورنالی روی پایه ، آبشار یا فرش با گل آرایی ویژه و نوع گل انتخابی مشتری،گل آرایی بک یا آرک گل جایگاه )

گل آرایی محوطه ورودی سالن یا باغ مراسم ( 18 عدد گل آرایی توپی یا ژورنالی به انتخاب مشتری،گل آرایی های تزیینی و لاکچری به تعداد 12 عدد)

گل آرایی ویژه داخل لابی یا سالن برگزاری به صورت کاملا لاکچری

گل پرپرشده برای استخر و گل آرایی خاص در سالن و ورودی

تمامی گلها همان روز با بهرین کیفیت تهیه می شوند و همچنین انتخاب رنگ گل به عهده ی مشتری می باشد

قیمت منوی فوق براساس 200 نفر به بالا بوده و به ازای هر نفر 1/100/000 ریال می باشد (همچنین اجرا برای تعداد کمتر از  200 نفر مبلغ نفری تغییر می یابد )

 

 

انواع گل آرائی

گل آرایی سنترپیس ساده هر عدد                                            600.000 ریال

گل آرایی سنترپیس ویژه هر عدد                                         1/300/000 ریال

گل آرایی سنترپیس لاکچری برای میز های میهمانان هر عدد             2/600/000 ریال

گل آرایی میز جایگاه عروس و داماد ساده                                 7/000/000 ریال

گل آرایی میز جایگاه عروس و داماد به صورت ویژه                    15/000/000 ریال

گل آرایی میز جایگاه عروس و داماد لاکچری                             30/000/000 ریال

آبشار گل یا فرش گل هر عدد                                               1/100/000 ریال

گل آرایی محوطه بیرونی یا ورودی با 4 گل توپی                         9/000/000 ریال

گل آرایی محوطه بیرونی یا ورودی ویژه با 12 توپ گل                 24/000/000 ریال

گل آرایی میز شام 4 عدد توپی                                              9/000/000 ریال

گل آرایی میز شام ویژه                                                    30/000/000 ریال

گل آرایی مخصوص سفره عقد ساده                                        9/000/000 ریال

گل آرایی مخصوص سفره عقد ویژه                                       30/000/000 ریال

گل آرایی فضای داخلی سالن 4عدد توپی به همراه 4عدد ژورنال      12/000/000 ریال

گل آرایی فضای داخلی سالن با 8 عدد توپی و 8عدد گل آرای ژورنالی   50/000/000 ریال

گل آرایی ساده مراسم به ازای هر نفر میهمان                                     250/000 ریال

گل آرایی ویژه مراسم  به ازای هر نفر میهمان                                    580/000 ریال

گل آرایی سوپر ویژه مراسم به ازای هر نفر میهمان                           1/100/000 ریال

گل آرایی آرک گل با گل طبیعی                                                  11/000/000 ریال

گل آرایی آرک گل با گل طبیعی ویژه                                            20/000/000 ریال

گل آرایی آلاچیق با گل طبیعی                                                    50/000/000 ریال

گل آرایی دسته گل عروس و ماشین عروس  در محل شما   شروع قیمت از 7/000/000 ریال

نظرات

کاربر پرنسا گیفت
سپهر

عالی بود،لذت بردیم

دیدگاه خود را بیان کنید


تمامی حقوق برای پرنسا گیفت محفوظ است
طراحی و توسعه در شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان