ایده ساخت دسته گل روزنامه‌ای

ایده ساخت دسته گل روزنامه‌ای

ایده ساخت دسته گل روزنامه‌ای

در این قسمت از آموزش طرز ساخت گل کاغذی با کاغذ‌های باطله را به شما آموزش می‌دهیم که قطعا آن را در فروشگاه‌های کادو فروشی که به مناسبت های مختلف مانند ولنتاین , روز عشق , سالگرد اردواج , میلاد و…. فروخته میشود . شاید دانستن این موضوع که این گلها بسیار ساده و راحت ساخته میشوند برایتان جالب باشد اما همینطور است ! ولی چرا خودتان دست به کار نمیشوید ؟ زیبایی این گلها چندین برابر میشود اگر از کاغذ های روغنی با چاپ با کیفیت مجله های مصور خارجی و… استفاده کنید هم به زیبایی و جذابیت آن بسیار افزوده می‌شود , البته این افزایش زیبایی را می‌توانید با نبوغ خود چند برابر کنید.

کاغذ باطله    دو عدد

میله            به تعداد لازم

ساقه گلسازی به تعداد لازم

 قیچی، چسب

گام نخست : کاغذ را انتخاب , تا کنید و سپس برش بزنید. در ابتدا مشخص کنید که میخواهید گل کاغذی شما از چه نوع کاغذی ساخته شود. ساخت گل کاغذی در اولین گام این است که شما کاغذ ها را به تعداد مناسب تا کنید ! ما در این آموزش کاغذ هایی با تعداد تا حورده های متفاوت از دو لا تا پنج لا را در اختیار داریم که در تصاویر کاملا مشهود هستند و شما چنانچه عکس های ساخت گل کاغذی را با دقت دنبال کنید متوجه تمام امور خواهید شد.

 گام دوم : گلبرگ ها را فرم دهید و بچسبانید .اکنون جهت ادامه ساخت گل کاغذی ؛ میبایست گلبرک های آماده شده از مرحله قبل را بچسبانید و سپس لبه های آن ها را فرم دهید دقیقا مانند آنچه که در تصاویر میبینید . و در انتها لایه لایه گلبرگ هارا روی هم بچسبانید.

گام سوم : ساقه را متصل کنید و تمام !!اکنون در این مرحله که آخرین مرحله ساخت گل کاغذی است, فقط کافی است ساقه هارا چسب بزنید و به گل کاغذی متصل کنید و به این ترتیب یک گل کاغذی ساده را ساخته اید .

نکته و سخن آخر : زیبا تر کنید و لذت ببرید:آموزش ساخت گل کاغذی به اتمام رسیده است ! اما شما فقط اصول را فرا گرفته اید و اکنون زمانی است که نبوغ خود را به خدمت بگیرید تا بتوانید دست ساخته هایی زیباتر و جذاب تر بسازید . برای مثال در این آموزش ساخت گل کاغذی , شما میتوانید با ماژیک های رنگی لبه های گلبرگ هارا رنگی کنید با این کار گل زیباتر می‌شود مانند آنچه که در عکس مشاهده می‌کنید 

دیدگاه خود را بیان کنید


تمامی حقوق برای پرنسا گیفت محفوظ است
طراحی و توسعه در شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان